Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Amelon (Індія)

Збереження навколишнього середовища & mdash; одна з найгостріших проблем сучасного високотехнологічного світу. Переробка використаного в сфері HoReCa пластика & mdash; трудомістка й витратна виробництво. Ми ж пропонуємо революційне рішення: біологічно руйнуватися ОДНОРАЗОВИЙ ПОСУД НА ОСНОВІ кукурудзяний крохмаль торгової марки Amelon.

Біопосуд Amelon створена з натуральних природних матеріалів і сьогодні є хорошою альтернативою одноразової пластиковому посуді.

Природний колір посуду з крохмалю & mdash; кремовий, фактура & mdash; гладка. Одне з основних її якостей & mdash; малий термін розкладання при відсутності шкідливих виділень в грунт і в атмосферу. Вже протягом 6 місяців посуд повністю перетворюється в біомасу, фактично в добриво.


Асортимент продукції Amelon дуже широкий, більше 60 видів: тарілки, склянки, столові прибори, всілякі ланч-бокси, лотки тощо.


Відмінною особливістю Біопосуд Amelon є можливість її використання для розігріву в мікрохвильових печах, а також тривалого зберігання в морозилці. Гарячий чай, кава або суп не викличуть порушення цілісності матеріалу і втрати його міцності


В Біопосуд можна:

  • розігрівати їжу в мікрохвильовій печі;

  • заморожувати і зберігати їжу при температурі до & mdash; 20 & deg; C;

  • подавати гарячу їжу, супи та напої. & Nbsp;

Розгорнути

Немає товарів

Вгору